O mnie

 O mnie :

Cześć! Jestem Natalia, mam 23 lat i pracuję w biurze rachunkowo-rozliczeniowym. Mieszkam w małej miejscowości położonej w województwie kujawsko-pomorskim. 

Jaka jestem ?:

Ciężko pisać mi samej o sobie, ale spróbuję. Na pewno jestem szczera, szalona, miła, pozytywnie do wszystkiego nastawiona, uśmiechnięta, ale czasami też łatwo  mnie zirytować, zdenerwować. Staram się jak mogę poukładać moje życie tak, aby wszystko było na swoim miejscu. Jestem pewna, że kiedyś mi się uda. Kocham spędzać czas w domu z kubkiem ciepłej herbaty, kocem i dobrą książką, wciągającym serialem bądź ciekawym filmem. Jestem  marzycielką.  Ale co jeszcze? Bardzo lubię nawiązywać nowe znajomości.  Kocham zwierzęta, w szczególności psy. Nie wyobrażam sobie mojego domu, bez zwierzaka. 


Co czytam?:

To na co  mam ochotę. Nie ograniczam się w gatunkach literackich. Uwielbiam czytać romanse,  a chwilę później sięgam po mocny kryminał. Powoli chce wkroczyć w świat fantastyki, która do tej pory nie ciekawiła mnie, ale jestem zdania, że każdej książce jak i każdemu gatunkowi książki trzeba dać szansę.  Lubię odetchnąć przy literaturze młodzieżowej, czytanie powieści tego typu sprawia mi wiele przyjemności. 


 Kocham czytać, dlatego postanowiłam założyć tego bloga i dzielić się z Wami moją pasją. Niewielu z moich znajomych podziela tę pasję, więc postanowiłam założyć najpierw konto na Instagramie, na którym do tej pory publikuję zdjęcia o tematyce książkowej, a później bloga książkowego. Rozwiązanie idealne. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej :)

To by było na tyle. Jeśli chcecie się czegoś o mnie jeszcze dowiedzieć - śmiało pytajcie.
Nie gryzę, uwierzcie mi na słowo ☺

Pozdrawiam Natalia ! : )
Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

#109 Katarzyna Michalak "Promyk Słońca"

"Dlaczego nie można otwarcie poprosić o miłość, jeśli chce się kochać, o pomoc, jeśli się jej potrzebuje, o przyjaźń jeśli czuje si...

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.