sobota, 10 marca 2018

#43 Zostań gwiazdą Instagrama


Poradnik dla użytkowników Instagrama
Masz już konto na Instagramie i publikujesz swoje fotki, lecz liczba twoich fanów nie zmienia się. W poradniku znajdziesz praktyczne i sprawdzone rady, jak poprawić swój profil i zdobyć tysiące nowych obserwatorów na Instagramie.
Pięćdziesięciu sławnych Instagramowiczów odkrywa swoje sekrety: techniki fotograficzne, rodzaje opisów oraz style zarządzania kontem.
Tysiące porad, wspaniałe zdjęcia, bezcenna wiedza dla użytkowników Instagrama!

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/

Każdy użytkownik Instagrama ma marzenie, by przyciągnąć i zainteresować swoim profilem jak najwięcej osób. Na widok każdej z nich pojawia się uśmiech na twarzy. Dzisiaj przedstawiam wam książkę pt. „Zostań gwiazdą Instagrama”.

Książeczka ma maleńki format co dodaje jej uroku i oddaje jej charakter. Ogromnym plusem jest wydanie te złote błyszczące litery na białym tle bardzo ładnie się komponują. 
Czasami porady, które możemy znaleźć w książce, wydają się oczywiste, jednak skłaniają do przemyślenia danej kwestii. Czy aby na pewno odpowiednio kadrujemy zdjęcia? Czy mamy odpowiednie światło? Mówi się, że to podstawy, jednak do każdego elementu można podejść z innej strony i w tym tkwi cała magia. Porady są krótkie, co sprawia, że szybko możemy się zapoznać z całą pozycją.

Jednak nie samymi poradami człowiek żyje, więc w Zostań gwiazdą Instagrama znajdziecie też mnóstwo przepięknych zdjęć oraz wskazówek technicznych. Myślę, że jeśli chcecie tworzyć coś dla szerszej publiki, a nie do końca wiecie jaką drogą pójść, to ta książka może wam się bardzo przydać. Pytanie, czy jesteście gotowi by zostać kolejną gwiazdą Instagrama.Tytuł: Zostań gwiazdą Instagrama 
Wydawnictwo: Jaguar
Ilość stron: 128
Rok Wydania:  2017
Ocena: 9,5/10


Za swój egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Jaguar

Udostępnij ten wpis

3 komentarze :

  1. Myślę, że ta książka jest ciekawą pozycją jak na współczesne czasy

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie sięgam raczej po żadne poradniki, nie mam również jakiegoś wielkiego parcia na to, by obserwowało mnie na Instagramie nie wiadomo jak dużo osób-wolę moje skromne grono obserwatorów. Dlatego myślę, że tym razem odpuszczę sobie tę pozycję?
    Pozdrawiam ♡♡

    OdpowiedzUsuń

#109 Katarzyna Michalak "Promyk Słońca"

"Dlaczego nie można otwarcie poprosić o miłość, jeśli chce się kochać, o pomoc, jeśli się jej potrzebuje, o przyjaźń jeśli czuje si...

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.